FAGAN, s.r.o.

Divák sa nesmie nudiť a stále ho musím niečím prekvapiť.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

Každý človek má svoj typický rukopis, tak aj ja by som Vám rád rád predstavil ten svoj - filmársky.


Volám sa Jožo Fašánok a možno ma poznáte z Ploštín Punku. Ten sme spolu s Janom Dzúrompred 22 rokmi založili, no stále je to len náš koníček. Hudba a film ma zaujímajú už dlho. No pri filmoch ma často viac zaujíma filmové zákulisie ako film samotný. Nakoniec ma to chytilo tak, že sa filmovanie a strih videa stali mojou živnosťou. Ako každý človek má svoj typický rukopis, tak aj ja by som Vám rád rád predstavil ten svoj - filmársky. Vitajte!

 

PROJEKTY

Slovo „projekt“ znie možno príliš nadnesene. Ale aj na pár minútový film sa musím dostatočne pripraviť, oboznámiť s prostredím, predstavami klienta, konzultovať výsledný zámer, ktorý chce filmom u diváka dosiahnuť.

 Mám rád nové výzvy v podobe spracovania firemných prezentácií, videoklipov alebo reklamných spotov. Viackrát som už upravoval dodaný videozáznam, ktorý som spracoval do filmovej podoby pridaním titulkov, hudby, stabilizáciou záberov, vystrihnutím nepodarených sekvencií a podobne. Pri životných jubileách som fotografiami s komentárom a hudbou vytvoril prierez životom oslávenca. Zároveň sa takýto film stal trvalou pamiatkou pre ďalšie generácie.

VIDEOZÁZNAM

Ani tie najkvalitnejšie hrnce nezaručia, že kuchár navarí skvelú polievku a ani dvaja kuchári neuvaria z rovnakých surovín rovnako chutné jedlo.

Tak aj film a video majú svoje základné pravidlá, ktorých sa snažím pridŕžať. Diváka nesmie nudiť a stále musí niečím prekvapiť.

Okrem toho sa treba na videozáznam pozerať z dlhodobého časového hľadiska. To čo je teraz samozrejmé a možno banálne, sa môže po niekoľkých rokoch javiť ako zaujímavé a veľmi cenné.

 

PREPIS VIDEOKAZIET NA DVD

Ako doplnkovú službu ponúkam prepis videokaziet na DVD, prípadne aj magnetofónových kaziet a kotúčových pások na CD. Zákazníkom odporúčam aj zálohovanie vo forme dát (mpeg2 súborov – video alebo mp3 – audio), ktoré Vám nahrám na Váš USB kľúč. Takto máte svoj videoarchív chránený dvomi spôsobmi. Ak sa Vám DVD/CD poškodí alebo stratí, ešte stále máte svoje dáta na kľúči alebo v počítači.

Prepíšem vám videokazety z týchto formátov: VHS, VHS-C, Video 8, Hi8, Digital 8, mini DV

Videokazety

Ceny za prepísané kazety:

1 kazeta do 2 hodín = 1 DVD = 5 €
1 kazeta do 4 hodín = 2 DVD = 7 €

V cene je DVD médium s potlačou a obalom.

DVD DVD

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.